⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Megközelítőleg 1 éve tartó együttműködésünk során a vizsgálatok,beavatkozások, konzultációk, (stb…) a lehetőségekhez képest gyorsak, a kezelőorvosok pedig kellőképpen empatikusak. Külön szeretném megköszönni V.Rita betegút koordinàtor, mai napig tartó szivélyes, lelkiismeretes munkájàt.
— B. Sándor