Karrier

Egy kiemelkedő dinamizmussal fejlődő, magyar tulajdonú, a kutatás-fejlesztés és egészségügyi szolgáltatás területén működő vállalat.

Hiszünk abban, hogy senki sem szenvedhet, vagy halhat meg, akin a tudomány mai állása szerint segíteni lehetne. Ezt a célt igyekszünk munkánkkal nap mint nap szolgálni, amihez Rád is szükségünk van, így azonnali kezdéssel keresünk

részmunkaidős

Front Office munkatársat

Feladataid lesznek:

  • Az érkező páciensek, látogatók, ügyfelek fogadása, kínálása, informálása.

  • A kaputelefon kezelése, az érkezők beengedése.

  • Az irodai és személyes rendelési adminisztrációhoz kapcsolódó feladatok ellátása (szkennelés, nyomtatás, levélírás, iktatás, dokumentum- és adatfeltöltés, nyilvántartások vezetése).

  • A közvetlen felettes Irodavezető munkájának segítése.

  • A rendelésvezető adminisztratív támogatása személyes konzultációk alkalmával (szkennelés, nyomtatás, dokumentumfeltöltés).

  • Az iroda működéséhez kapcsolódó postai küldemények kezelése.

  • Futárral történő dokumentum/csomagküldés megrendelése és átvétele.

  • Irodai dokumentumok rendszerezése (iktatás, lefűzés).

  • A recepció általános rendjének fenntartása.

  • Irodai házipénztár kezelése.

  • Az iroda zavartalan működésében való segítségnyújtás.

Amit kérünk:

  • minimum középfokú végzettség

  • kedves, segítőkész, ügyfélorientált személyiség

  • csapatjátékos

  • jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség

  • rugalmasság, talpraesettség a váratlan helyzetek gyors kezelésére

  • angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

  • MS Office magabiztos használata

  • pontos, precíz, megbízható munkavégzés

  • jó figyelemmegosztási képesség

  • igényes megjelenés

  • esetenként (helyettesítéskor-szabadság, betegség) teljes munkaidő vállalása túlóra elszámolással.

Előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség

  • recepciós /front office / asszisztensi /adminisztratív munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk Neked:

  • egy nemzetközi szinten terjeszkedő, nemes célért tevékenykedő cégnél hosszú távú munkalehetőség

  • 4-5 órás foglalkoztatás

  • változatos, pörgős feladatok

  • versenyképes fizetés és cafetéria juttatás

  • összetartó, segítőkész csapat

  • nyitott és támogató légkör

  • tömegközlekedéssel könnyen elérhető munkahely

  • kávé és tea fogyasztása gondoskodik a feltöltődésedről

Munkavégzés ideje és helye:

  • részmunkaidő délelőtti vagy délutáni műszakban H-P 8:00-12:30 vagy     12:30-17:00

  • munkavégzés helye: Budapest II. kerület Retek utca

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

A jelentkezéseket fényképes önéletrajz, rövid motivációs levél megküldésével és bérigény megjelölésével a job@oncompassmedicine.com címre várjuk.

A beérkezett pályázatokat bizalmasan kezeljük.

A jelentkezés elbírálásának feltétele a hiánytalanul benyújtott pályázati anyag.

Szűkös kapacitásunk miatt nem áll módunkban minden jelentkezésre válaszolni, ezért megértésedet kérjük. Ha úgy látjuk, hogy van közös kapcsolódási pontunk, akkor elérhetőségeden keresünk a kiválasztási folyamatunk további lépésével kapcsolatban.

Díjaink

Asco Breakthrough

ASCO Breakthrough Innovations in Oncology

2019 Bővebben
Bővebben

Rólunk

Az Oncompass Medicine rövid története

2003— —2022

Az Oncompass Medicine egy hazai orvosi vállalkozás, amely daganatos betegek személyre szabott kezeléséhez szükséges diagnosztikai és döntéstámogató orvosi eszközök fejlesztésével foglalkozik.

Tudjon meg többet

Partnereink

26 magyarországi onkológiai centrummal van együttműködési megállapodásunk